What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Breaking Bad

In jos 
AutorMesaj
Elzi
Steluta
Steluta
Elzi


feminin Pesti Mesaje : 340
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/03/2015
Varsta : 30
Localizare : Cluj-Napoca

Breaking Bad Empty
MesajSubiect: Breaking Bad   Breaking Bad EmptyVin Mai 15, 2015 12:36 pm

Mild-mannered high school chemistry teacher Walter White thinks his life can't get much worse. His salary barely makes ends meet, a situation not likely to improve once his pregnant wife gives birth, and their teenage son is battling cerebral palsy. But Walter is dumbstruck when he learns he has terminal cancer. Realizing that his illness probably will ruin his family financially, Walter makes a desperate bid to earn as much money as he can in the time he has left by turning an old RV into a meth lab on wheels.

Breaking Bad P185846_b_v7_ab

Mi-a placut mult serialul, insa din cate am observat, nu e pe gustul multora. Ideea serialului e sa-l intelegi si mai ales sa-l intelegi pe Walter White si prin ce trece el dupa ce afla ca are cancer. Pe langa genurile in care IMDB il incadreaza [drama, thriller, crime] as zice ca e si psihologic tocmai din motivul pe care l-am zis mai sus.

Pe IMDB are 9.5 din 10. :D
Sus In jos
 
Breaking Bad
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Fun stuff :: Filme si seriale :: Seriale-
Mergi direct la: