What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Let the right one in

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nywa
Steluta
Steluta
Nywa


feminin Varsator Mesaje : 137
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/03/2015
Varsta : 32
Localizare : Fairy Tail

Let the right one in Empty
MesajSubiect: Let the right one in   Let the right one in EmptyLun Iun 08, 2015 6:44 pm

Let the right one in 2a
Titlul original: Låt den rätte komma in
Gen: Drama, Horror, Romance
Tara: Suedia
Descrierea filmului&Parerea personala: Oskar (Kåre Hedebrant) este un baietel de 12 ani, care este mereu la scoala maltratat. Viata lui ii se schimba radical, cand o cunoaste pe Eli (Lina Leandersson), o fetita tot de varsta lui, dar cu un secret intunecat. Oare Oskar va ramane cu Eli dupa ce ii va afla secretul?...
Filmu la fost interesant, mai ales ca l-am vazut pe originalul si nu remake american - pe care l-am vazut si pe ala din curiozitate. Exceptand partea cu vampiri, viata lui Oskar seamana cu viata unui copil normal, ce este sacait si maltratat de colegii ce se dau mari si tari, chiar daca acest exterior ascund niste frustari si nesiguranta sau pur si simplu asa au fost invatati in familie sa se poarte in societate.

Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

Let the right one in Empty
MesajSubiect: Re: Let the right one in   Let the right one in EmptyMier Iun 10, 2015 10:51 am

Destul de interesanta combinatia intre horror si romance.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
 
Let the right one in
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Fun stuff :: Filme si seriale :: Filme-
Mergi direct la: