What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

  Un nou apartament

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyMar Oct 18, 2016 6:32 pm

-Stii, mai mult pe langa fpatul ca imi pui pe ochi, ar trebui sa imi inchid si antenele fiindca am niste senzori de vedere in raze x si raze infrarosu pe ele. Deci chiar daca imi acopar ochii, tot pot vedea. Si cu orice ai acoperi antenele tot pot vedea. Deci fie avem la indemana o folie de staniol de la ciocolata singura care poate impiedica antenele sa vada, fie ai incredere in mine ca imi inchid senzorii aceia.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyJoi Oct 20, 2016 5:13 am

-Fa tot ce trebuie pentru a nu vedea sau auzi pe unde mergem, iar dupace urcam in tren o sa poti sa-ti dai jos caciuala de pe ochi si vei putea sa-ti activezi si ceilalti stimuli.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyJoi Oct 20, 2016 11:35 am

-Bine. Spun eu si fac intocmai cum mi se spusese.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyDum Oct 30, 2016 1:14 pm

dupa ce am ajuns la tren, Magan ii spuse sa-si puna centurile si ii dadu jos cagula si dopurile din urechi. Trenul parea sa fie de lux in stil sf.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyDum Oct 30, 2016 1:59 pm

-Pacat ca astfel de trenuri raman inca ascunse. Banuiesc ca au o viteza dubla fata de supersonicile japoneze.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyDum Oct 30, 2016 3:27 pm

-Sunt trenuri secrete pe care nu oricine poate sa le vada, sunt de la FBI si CIA.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 12:06 pm

-Stiu. Apropo, nu stiu daca FBI si CIA stiu, ceea ce stim noi. Faptul ca Magia exista si nu e altceva decat fizica cuantica controlata cu puterea mintii si nu oricine poate controla aceasta.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 1:00 pm

-Ei stiu mult mai multe decat ar crede tu, ei stiu mult mai multe si nu are rost sa te agiti cu ce nu trebuie.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 2:02 pm

-Bine daca asa zici tu, te cred.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 2:05 pm

-Trebuie sa ma crezi, iti spun sincer, nu as incerca sa te mint.
ii spuse tanara prietenei sale
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 2:08 pm

-Stiu asta. Ii spun eu.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 2:16 pm

-Acum trebuie sa-ti pui centurile pentru ca o sa urmeze o cursa rapida, iar daca nu ai centura pusa risti sa te izbesti de peretii metroului si mori.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 2:18 pm

-Bine. Spun eu si imi pun centurile.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 2:22 pm

-Pana ajungem la destinatie, ai putea sa-mi spui mai multe despre matusile tale, daca nu te superi.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyLun Oct 31, 2016 2:33 pm

-Sigur, nu ma supar.
Pai am doua matusi. Josephine si Selene. Josephine e din partea mamei si Selene e din partea Tatalui meu. Matusa Josephine e blonda cu ochi albastri si aripi galbene. E o fire protectiva si autoritara. Matusa Selene e bruneta cu ochi albastri si aripi albastre. E o fire mai rebela si distractiva care imi impartaseste curiozitatile mele si ma lasa mai libera sa fac orice doresc. Cand matusa Josephine nu e acasa, eu si matusa Selene ne distram pe cinste in laborator.
Matusile mele insa au si momente cand sunt foarte ocupate, ele fiind patroanele unui mare lant hotelier dar pe partea magica sunt si membre in Consiliu Zanelor, dar membre de rang inferior. Adica nu au functii de conducere a consiliului, dar trebuie sa fie prezente la sedintele consiliului.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyMier Noi 02, 2016 10:06 pm

-Ai niste matusi tre frumoase, pariez ca sunt si niste persoane cu un suflet mare. Apropo, daca te uiti inpartea dreapta, vei vedea o frantura din oceanul Atlantic.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyMier Noi 02, 2016 10:24 pm

-Intradevar, da. Au suflet foarte mare. Spun eu, uitandu-ma in dreapta pe fereastra sa vad oceanul.
-Imi plac calatoriile prin tunelurile subacvatice. Banuiesc ca asta e alt tunel si nu e acelasi cu cel folosit de trenurile trenurile TGV intre Franta si Marea Britanie. Dar daca ma gandesc e normal sa fie diferit acesta secret facand legatura intre Europa si SUA. Daca ma gandesc bine am impresia ca leaga Lisabona de New York.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyMier Noi 02, 2016 10:26 pm

-Si mie imi plac foarte mult.
ii spuse Meg in timp ce o privi zambind
-Mai avem 10 minute si am ajuns la matusile tale.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyMier Noi 02, 2016 10:37 pm

In curand trenul opri in New York.
-Sper sa nu ma injuri dar recunosc locul unde suntem. Aceasta statie subterana e chiar sub statia Centrala a metroului din New York. Folosesc des metroul aici in New York si ei bine sper sa nu ma injuri dar imi amintesc, o data m-am luptat cu un demon si am cazut din intamplare aici. Masina FBI-ului de stergere a memoriei nu a mers asa de bine pe zane ca pe oameni. Mi-am amintiot acum tot. Uite inca exista urma gaurii facute de mine cand demonul ma aruncase. Spun eu, uitandu-ma in sus vazand reparatia dar urma inca se vedea. Acea urma facandu-ma sa imi aduc aminte respectiva lupta.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyMier Noi 02, 2016 10:39 pm

-Nu suntem in New York, suntem exact in Caraibe la matusile tale, exact sub hotelul unde sunt ele cazate.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyMier Noi 02, 2016 10:51 pm

Inseamna ca m-am inselat. Hai sa iesim la suprafata. Si ei bine, ti-as cere un mic favor daca poti. Daca tot suntem in zona controlata de agentii FBI-ului, un pasaport temporar japonez care sa imi redea o identitate japoneza.
Hotelul asta e din lantul hotelier al matusilor mele. Asa ca ele ar trebui sa fie la receptie, asta daca nu cumva or fi ocupate cu vreo sedinta din consiliu zanelor. Si mi-ar place sa le pacalesc cu noua identitate ca si cum as fi o turista japoneza care vrea sa se cazeze.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyJoi Noi 03, 2016 7:00 pm

-Mergi cu mine si totu o sa fie bine, daca te prindcu pasaporturi falsificate o sa stai ani buni laparnaie. Nu ai dreptu sa folosesti identitati false sau deghizari, se considera frauda si *** de identitate.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyJoi Noi 03, 2016 7:23 pm

-Bine, chiar daca nu imi dai pasaport fals, tot voi incerca sa le pacalesc putin pe matusi cu identitatea mea japoneza, ca doar de aia, am venit aici. Dar apoi o sa le spun cine sunt.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyJoi Noi 03, 2016 11:46 pm

-Vei putea face asta dupa ce plecam de aici. Ca si lainceput, iti vei pune castile si cagula asta pe cap pana te voi duce in fata hotelului.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 EmptyVin Noi 04, 2016 12:02 am

-Bine spun eu si fac cum imi spuse ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





  	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou apartament      	 Un nou apartament  - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Un nou apartament
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: RPG :: Locuinte-
Mergi direct la: