What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Katrina in colivie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyDum Noi 13, 2016 1:06 pm

Katrina:

Katrina in colivie  ZKatrinaFinish

Katrina:

Eram acasa la prietena mea, micsorata si imbracata intr-o rochie de papusa. Aveam pe cap ca diadema unul dintre cele mai pretioase inele a prietenei mele care ea imi spusese ca tinea cel mai mult la el si trebuia sa am grija de el sa nu il pierd si ca daruindumi-l era un semn de prietenie. Eram inchisa in colivia care a apartinut papagalului ei si care era agatata pe perete.
Sosind dimineata, o trezesc cu unul dintre cele mai frumoase cantece ale mele, cu vocea mea de soprana. Acesta era unul dintre motivele pentru care preitena mea, prefera sa ma tina in colivie pe post de pasare cantatoare. Dar si eu acceptasem cand imi propusese.

https://www.youtube.com/watch?v=4tYZdi4o0mA

Avea grija de mine in fiecare zi, dandu-mi mancare stiind ca eu spre deosebire de sora mea care manca cam orice, eu preferam semintele. Iar preferatele mele erau Caju.
Ma simteam foarte bucuroasa cand pentru trilurile mele frumoase, mai primeam cate o recompensa suplimentara.


Ultima editare efectuata de catre Invader Lamu in Vin Apr 21, 2023 9:07 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyLun Noi 14, 2016 1:10 pm

Anuk von Heling

Anuk statea in camera ei in stil gothic si urmarea cu atentie fiecaredetaliu al tinerei din colivie. Inca nici nu stia ce cauta acea zana la ea in colivie si de ce era imbracata toata in roz cu o multine de pietre mov pe diadema.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyLun Noi 14, 2016 6:46 pm

-Ai o camera frumoasa. Spun eu, in timp ce ma dadeam pe leaganul din colivie.
Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyJoi Apr 20, 2023 11:12 pm

Katrina in colivie  Jungkook_yellow_divider_by_sumilyne_dbdks1z-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9ODgiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8zYjhjMjU2NC05MGM1LTRlZmMtOTc4Ni0wYTE2M2ViODkxMDNcL2RiZGtzMXotMDcxNmY2OWUtYzdlNy00NDQxLWJiYmMtYjNkZWM4ZmM2Y2JmLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNTkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
~×~Anuk von Heling~×~


-Da, pot spune si asa. Insa asi prefera sa te scot din acea colivie pentru ca nu este corect asa ceva pentru tine. Apropo, care e numele tau?
Am intrebat-o frumos in timp ce ma ridicam din pat ca sa o scot din acea colivie ciudata. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyVin Apr 21, 2023 9:05 am

-Ma numesc Katrina. Chestia e ca nu ar fi corect sa fiu inchisa in colivie impotriva vointei mele 24/24 dar mi se pare legal moral sa folosesc colivia pe post de casa si sa o pot parasi de cate ori doresc si sa revin decate ori doresc.
Cred ca ai vre-un vrajitor in familie. El m-a prins si m-a adus aici se pare ca pentru tine din moment ce ma aflu in camera ta.
Deasemenea te pot bucura cu triluri mai frumoase decat a oricaror pasari.


Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyVin Apr 21, 2023 10:57 am

Katrina in colivie  Jungkook_yellow_divider_by_sumilyne_dbdks1z-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9ODgiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8zYjhjMjU2NC05MGM1LTRlZmMtOTc4Ni0wYTE2M2ViODkxMDNcL2RiZGtzMXotMDcxNmY2OWUtYzdlNy00NDQxLWJiYmMtYjNkZWM4ZmM2Y2JmLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNTkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
~×~Anuk von Heling~×~


Am ramas ca si stana de piatra cand am auzit asa ceva. Insa m-am apropiat de colivie si am deschis usa ca sa iasa.
-Sa sti ca poti sa ma bucuri cu acele triluri fara sa stai inchisa ca si un prizonier. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyMar Apr 25, 2023 8:42 pm

Karina:

-Mersi. Sper că vom fi prietene. Ii spun eu. Apoi incep sa ii cant in timp ce zbor în jurul ei.
Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  EmptyMier Apr 26, 2023 10:01 pm

Katrina in colivie  Jungkook_yellow_divider_by_sumilyne_dbdks1z-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9ODgiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8zYjhjMjU2NC05MGM1LTRlZmMtOTc4Ni0wYTE2M2ViODkxMDNcL2RiZGtzMXotMDcxNmY2OWUtYzdlNy00NDQxLWJiYmMtYjNkZWM4ZmM2Y2JmLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNTkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
~×~Anuk von Heling~×~


Ma uit spre ea si nu imi venea sa cred. Insa acel cantec avea si un efect hipnotic asupra mea. Ma invaluia intr-un mister, nerealizand ca se deschide un portal. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Continut sponsorizat





Katrina in colivie  Empty
MesajSubiect: Re: Katrina in colivie    Katrina in colivie  Empty

Sus In jos
 
Katrina in colivie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: RPG :: Universul fantastic :: Locuinte-
Mergi direct la: