What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Consiliu Zanelor

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptySam Iun 12, 2021 9:03 am

Potiunea care ti-am dat-o tine 24 ore. Potiunea permanenta o poti capata doar daca o ceri reginei in mod oficial adica stii tu, birocratic. Trebuie completata o cerere, un formular de consimtamant si inca un formular. Trebuie sa citesti prospectul sa stii la ce te poti astepta, sa stii ce ti se poate intampla si sa fii de acord.
Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyMar Iun 22, 2021 3:34 pm

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 F2u_pastel_yellow_aesthetic_divider_by_polishboyy_darpj05-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC81YzZhNmViNy1hNmQ0LTRiYjMtOThjMS0zZjdiNDQyMjAxYjBcL2RhcnBqMDUtYWI3ZTU4MGItNGQ0YS00MmQ0LWI0M2UtNzQwZjI2NDE0ODU1LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
-×-Lena-×-


Inghit in sec la auzita acelor lucruri. Nu imi venea sa cred si mi se paru deja prea complicat. 
-Si cum vom face noi asta? Mai ales ca aici vorbim de regina, nu de o persoana oarecare sau un vraci din padure sau un spitar. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyMier Iun 23, 2021 11:20 pm

-Fii fara griji, vei vedea. Ai doar putina rabdare. La noi reginei trebuie sa ii demonstrezi ca ai inima buna, intentii bune si responsabilitate. Birocratia se rezolva in 5 minute. Oricum de la mine vei avea o recenzie buna in fata reginei. Spun eu, zambindu-i.
Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyJoi Iun 24, 2021 3:22 pm

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 F2u_pastel_yellow_aesthetic_divider_by_polishboyy_darpj05-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC81YzZhNmViNy1hNmQ0LTRiYjMtOThjMS0zZjdiNDQyMjAxYjBcL2RhcnBqMDUtYWI3ZTU4MGItNGQ0YS00MmQ0LWI0M2UtNzQwZjI2NDE0ODU1LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
-×-Lena-×-


-Si voi da si probe pentru a demonstra acest lucru? Sau imi simte puritatea inimii? 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyJoi Iun 24, 2021 8:35 pm

A doua varianta. Ii spun eu zambind. Apoi ii arat drumul spre palat.
Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyMier Iun 30, 2021 12:08 pm

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 F2u_pastel_yellow_aesthetic_divider_by_polishboyy_darpj05-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC81YzZhNmViNy1hNmQ0LTRiYjMtOThjMS0zZjdiNDQyMjAxYjBcL2RhcnBqMDUtYWI3ZTU4MGItNGQ0YS00MmQ0LWI0M2UtNzQwZjI2NDE0ODU1LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
-×-Lena-×-


Rasuflu usurata de bucurie stiind ca am scapat de probe de dat. Ma simteam mai in largul meu. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyMier Iun 30, 2021 5:46 pm

Ajungem in curand la palat si pe tron era Katrina. Abia astpetam sa vad ce fata va face noua prietenacand va afla ca a stat alaturi de adevarata regina regenta fara sa isi dea seama. Katrina se apropie de mine si spuse:

-Bine ai venit surioara draga, ridicandu-se de pe tron iar eu imi desfac parul din coada de cal lasandumi-l lung pe spate, iau din poseta demachiantul si ma demachiez. Apoi imi intorc fata catre noua mea prietena si maasez pe tron si spun:

-SURPRIZA!

Apoi scot pergamentul care dovedea identitatea mea si titlul meu regal de printesa regenta.
Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyVin Iul 09, 2021 12:19 pm

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 F2u_pastel_yellow_aesthetic_divider_by_polishboyy_darpj05-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC81YzZhNmViNy1hNmQ0LTRiYjMtOThjMS0zZjdiNDQyMjAxYjBcL2RhcnBqMDUtYWI3ZTU4MGItNGQ0YS00MmQ0LWI0M2UtNzQwZjI2NDE0ODU1LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
-×-Lena-×-


Ajungem la palat si intru in sala tronului facand gesturile protocolare specifice. Eram nemaipomenit de incantata sa particip ca si invitat in sala tronului. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyJoi Iul 29, 2021 9:09 am

-Draga mea dupa cum vezi eu sunt printesa regenta sau regina acestui tinu, cum vrei sa ma consideri. Da, am obiceiul sa merg incognito si sa ofer altora sansa unei intalnii cu mine fara sa stie ca sunt eu, astfel incat sa se poarte natural. Sa ii cunosc in mod natural. De obicei alte persoane cnad stiu ca au o regina langa i incearca sa se prefaca cine nu sunt si se creeaza situatii de fiasco care devin stanjenitoare pentu ei insasi.
Sus In jos
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 EmptyMier Aug 18, 2021 3:02 pm

Consiliu Zanelor  - Pagina 5 F2u_pastel_yellow_aesthetic_divider_by_polishboyy_darpj05-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC81YzZhNmViNy1hNmQ0LTRiYjMtOThjMS0zZjdiNDQyMjAxYjBcL2RhcnBqMDUtYWI3ZTU4MGItNGQ0YS00MmQ0LWI0M2UtNzQwZjI2NDE0ODU1LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
-×-Lena-×-


O ascultam cu atentie si mi se facuse somn de indata. Nu stiam de ce, insa toate calatoriile ma oboseau cumva. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Continut sponsorizat





Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Consiliu Zanelor    Consiliu Zanelor  - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Consiliu Zanelor
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: RPG :: Universul fantastic :: Altele-
Mergi direct la: