What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Miss Fairytopia

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Miss Fairytopia Empty
MesajSubiect: Miss Fairytopia   Miss Fairytopia EmptySam Apr 29, 2017 1:54 pm

Sanara:

Era o zi de vara iar eu impreuna cu alte zane urma sa participam la concursul Miss Fairytopia care urma sa se desfasoare in Parcul Central din orasul Elve, un oras al elfilor.
Eu merg acasa la prietena mea si ii ofer un pliant cu invitatia la festival.
Regatul elfilor va invita la concursul Miss Fairytopia in cadrul careia o zana va fi desemnata sa reprezinte Fairytopia la concursul Miss Galactica. Regulile sunt urmatosrele: Fiecare zana participanta va fi sub influenta potiunii de micsorare. Nimeni nu are voie sa foloseasca magia cu exceptia celei cerute in mod expres de catre juriu.
Probele la competitie vor fi numeroase. Insa la sfarsit va veti putea bucura de traditionalul dans al fluturilor executat de catre participantele la concurs.
Alaturi de pliant ii ofer 2 bilete la loja VIP superioara, primul rand, locurile din mijloc.
-Draga mea prietena, mai ai voie sa aduci pe inca cineva cu tine. Avand in vedere ca concursul se desfasoara in regatul elfilor nu e nevoie sa te micsorez. In plus ai cele mai bune locuri. Vei sta chiar langa Regele elfilor, sotia lui si fiica sa. Desigur stiu ca ai vrut de mult sa ii intalnesti si e sansa ta. Stiu cat de mult iti plac elfii.
Insa cum noi zanele participante vom fi micsorate, ne vei observa ca pe niste fluturi cu ochiul liber. De aceea, la intrarea in arena din parc se vor oferi niste ochelari speciali cu zoom reglabil.
Vor veni tot felul de zane cu aripi divers colorate.
Sus In jos
 
Miss Fairytopia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fairytopia Easter

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: RPG :: Universul fantastic :: Parc-
Mergi direct la: