.

AcasaPortalCautareInregistrareConectare

Distribuiţi

A fairy like a doll

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
RHM Tattoo
Steluta
Steluta
RHM Tattoo

masculin Scorpion Mesaje : 187
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 31
Localizare : Bistrita

A fairy like a doll  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptyMar Apr 02, 2019 2:39 pm

Am inceput sa ii sugerez o mult6ime de idei pentru a inventa o incantatie pe minut ca sa nu se simta neindemanatcia si fara puteri in lumea umana.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●♀۞♔♚♕ ۞♂●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

A fairy like a doll  - Pagina 2 Tumblr_p0cak7ho1r1wj8ioeo2_500
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu

Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptyMar Apr 02, 2019 6:00 pm

Lucruri mai utile imi sunt permise sa fac spun eu. Dar lucruri ce pot lua o intorsatura aiurea se pare ca inca nu sunt considerata atat de responsabila de catre consiliu. Spun eu.
Apoi ii arat vraji care stiam sigur ca le pot face cum ar fi controlarea unor obiecte mai mari decat mine ca de exemplu o matura sau o carpa de sters praful. Sau sa fac niste farfurii murdare uitate pe birou sa se duca singure in chiuveta de la bucatarie.
Sus In jos
RHM Tattoo
Steluta
Steluta
RHM Tattoo

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptyMier Apr 03, 2019 2:51 pm

Deja incepusem sa-mi pierd interesul si sa ma plictisesc amarnic. Din petrecere amuzanta, devenea o petrecere a plictiselii.

Sus In jos
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptyMier Apr 03, 2019 7:27 pm

Incercam sa gasesc ceva amuzant de facut. Eram dezamagita ca nu reusisem sa fac niste papusi sa mai anime petrecerea.
Incerc sa o invat manierele elegante de printesa cand tii oarta cestii cu degetul mic ridicat, si alte chestiuni de protocol regal. La un moment dat ochii imi cazu pe o papusa cu o rochie eleganta de printesa. O rochie galbena cu fusta umflata.
Sus In jos
RHM Tattoo
Steluta
Steluta
RHM Tattoo

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptyJoi Apr 04, 2019 6:52 pm

M-am ridicat in picioare si am luat o initiativa : -Hei! Dar ce este? Inmormantare? Daca nu ai reusit acuma, reusesti dupa si tot o sa fie bine. Ai incredere in puterile tale.

Sus In jos
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptyVin Apr 05, 2019 3:24 am

-Cred ca va trebui sa dau un examen la consiliu pentru puteri de nivel mai mare. Ii spun eu
Sus In jos
RHM Tattoo
Steluta
Steluta
RHM Tattoo

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptyVin Apr 12, 2019 1:17 pm

-Examen? Pentru ce este acel examen? Ai rabdare putin cu tine si cu timpu toate se vor rezolva, vei vedea asta cu ochii tai.

Sus In jos
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 EmptySam Apr 13, 2019 3:02 pm

Noi zanele dam examen pentru a trece la nivelul urmator de magie si a capata puteri mai mari. Trebuie sa dovedim consiliului responsabilitate, intentii bune si ca stim sa stpaanim vraja de animare foarte bine incat sa nu ne scape de sub control. Si ai dreptate in ceea ce spui. Acum sa vedem mai departe de mica noastra distractie.
-Stii, imi place rochia aceea galbena inflorata de pe papusa aceea bruneta. As putea-o incerca? Intreb eu in timp ce sorb inca o gura de ceai si privind acea papusa.

A fairy like a doll  - Pagina 2 D2d9297e6bed3a54c9bf5c347782c73b
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: A fairy like a doll    A fairy like a doll  - Pagina 2 Empty

Sus In jos

A fairy like a doll
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: RPG :: Locuinte-
Mergi direct la: