.

AcasaPortalCautareInregistrareConectare

Distribuiţi

Horror Halloween

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu

Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Horror Halloween Empty
MesajSubiect: Horror Halloween   Horror Halloween Icon_minitimeJoi Feb 28, 2019 7:18 pm

Sanara:

Eram acasa cu prietena mea si ne pregateam de Halloween:

-Stii iti sugerez un costum de vrajitoare sau fanoma sau ma rog orice costum care sa mearga impreuna cu dovleacul lanterna fiindca ma gandeam sa colindam impreuna. Eu m-am gandit ca avand in vedere dimensiunea mea micuta si puterea de bioluminiscenta a zanelor si faptul ca pot folosi magia, sa ma deghizez in dovleac. Adica pur si simplu ma vei ajuta sa mai cioplesc inca un dovleac si eu voi intra in el.
Abia astept sa vad ce figura vor face oamenii cand vor vedea un dovleac plutitor care striga Trick or Treat. Spun eu.

In timp ce noi ne pregateam de distractie si amuzament nu aveam de unde sti ca pentru altcineva distractia de Halloween inseamna sa sperie oamenii. Acel altcineva fiind un copil de vrajitor.
Sus In jos
RHM Tattoo
Steluta
Steluta
RHM Tattoo

masculin Scorpion Mesaje : 201
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 31
Localizare : Bistrita

Horror Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Horror Halloween   Horror Halloween Icon_minitimeJoi Dec 12, 2019 10:35 am

***Laura****

Eram acasa la prietena mea sanara si discutam de alegerea unei tinute perfecte pentru halloween, insa eu nu eram decisa cu ce sa ma imbrac.
-Cel mai probabil am sa ma imbrac intr-o tinuta de necromancer sau shaman.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●♀۞♔♚♕ ۞♂●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

Horror Halloween Tumblr_p0cak7ho1r1wj8ioeo2_500
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu

Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Horror Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Horror Halloween   Horror Halloween Icon_minitimeIeri la 3:02 pm

-Ti-ar fi stat mai bine ca vrajitoare pe matura dar cred ca asta e ceva prea clasic si intradevar shaman sau necromancer e ceva unic si original cel putin nu prea multi din cartier vor fi imbracati asa.
Sus In jos
Continut sponsorizat

Horror Halloween Empty
MesajSubiect: Re: Horror Halloween   Horror Halloween Icon_minitime

Sus In jos

Horror Halloween
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: RPG :: Locuinte-
Mergi direct la: