What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Casydy
Steluta
Steluta
Casydy


feminin Balanta Mesaje : 103
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/04/2020
Varsta : 29
Localizare : Giurgiu

5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA Empty
MesajSubiect: 5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA   5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA EmptyMier Mai 13, 2020 10:36 am

Nu dau lectii, dar dau din casa semnele unei relatii imature la care sa fiti atenti.

In sfarsit ceva la care chiar ma pricep! Relatii imature, toxice sau pur si simplu complet inutile. Fosta mea versiune dezvoltase o pasiune bolnavicioasa pentru tot ce-mi facea rau. Acum, macar, sunt in stare sa vad semnele unei relatii imature de la o posta si am certitudinea ca nu mai e de mine.

Insa pana la asemenea revelatie, am trecut prin multe aventuri ale inimii.

Am avut ani in care am iubit ca o fraiera, am iubit prost sau, dupa cum era de asteptat, am iubit prosti. Nu in sensul limitativ al cuvantului. M-am indragostit de oameni care nu erau buni pentru mine, si asta-i facea cumva sa treaca parleazul si sa ajunga in categoria “asa nu”.

Citeste continuarea pe AndreeaRaicu.ro
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA Empty
MesajSubiect: Re: 5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA   5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA EmptyMier Mai 13, 2020 10:44 am

mi se pare foarte util ce ai postat tu
cel mai bine e sa observi toxicitatile de la primul semn, sa le rezolvi din timp si asa vei avea o relatie happy, nu toxica. 
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
 
5 SEMNE CARE ARATA CA RELATIA VOASTRA ESTE IMATURA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este numele tau hawaiian?
» Care este functia dominanta a creerului tau?
» CARE ESTE MISIUNEA VIETII TALE?
» 8 SEMNE CĂ TE IUBEȘTE CU ADEVĂRAT
» 15 MODURI PRIN CARE ÎȚI SPUNE CÂT DE MULT TE IUBEȘTE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Lifestyle :: Dragoste-
Mergi direct la: