What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce sunt fantomele? Credeti in ele?

In jos 
+3
Equinox.
Demma
Hanamura
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sunt fantomele? Credeti in ele?   Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 EmptyMier Apr 26, 2017 12:17 am

Fiindca am citit ca multi au avut experiente de genul. Apoi ei bine stiu ca sufletul omului e nemuritor si acum indiferentt de care chestie o fi adevarata Fie cea cu raiul si iadul fie cea cu reincarnarile, Totusi pana cand i se decide soarta unui suflet el poate ramane ca fantoma pe Pamant sau fantomele pot fi chiar oameni care au fost ucisi deci li s-a inchjeia viata brusc inainte de termenul stabilit de Divinitate. Si nu au acces inca la lumea spiritelor decat la termenul stabilit.
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sunt fantomele? Credeti in ele?   Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 EmptyMier Apr 26, 2017 2:24 pm

ce experiente paranormale ai avut tu?
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Rogue <3
Steluta
Steluta
Rogue <3


feminin Fecioara Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/02/2020
Varsta : 29
Localizare : in hell

Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sunt fantomele? Credeti in ele?   Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 EmptyMier Feb 19, 2020 11:49 pm

Nu cred în fantome de genul care ar arată ca un om îmbrăcat într-un cearceaf cu găuri la ochi ...dar cumva faptul că mai există spirite pe pământ și undeva, în anumite lucruri, pana mea, cumva cred. Nu știu, e o chestie a mea personală, inexplicabilă, pentru care nu am vreun argument.
Sus In jos
https://www.google.ro/
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sunt fantomele? Credeti in ele?   Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 EmptySam Feb 22, 2020 8:58 am

sincer, nu stiu cine ar crede ca o fantoma arata ca si cea din desene animate...  laugh e putin cam deplasat
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Continut sponsorizat





Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sunt fantomele? Credeti in ele?   Ce sunt fantomele? Credeti in ele? - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Ce sunt fantomele? Credeti in ele?
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Sunt student la...
» Care sunt țările cu cele mai influente culturi din lume
» Toate-s vechi si noi sunt toate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Fun stuff :: Discutii-
Mergi direct la: