What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jurnalul meu

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

Jurnalul meu Empty
MesajSubiect: Jurnalul meu   Jurnalul meu EmptyMier Iun 29, 2016 3:35 pm

Jurnalul meu I-woof-you-puppy-love-cupcakes-Valentines-day--320x320

Hello tuturor! Acest jurnal o sa fie pentru toti, iar aici am sa-mi impartasesc gandurile mele si da, o sa fie exact ca si un blog. Pentru inceput, am pus o imagine kawaii cu un cupcake dragut care te face sa nu-l mananci. Pe mine ma indulceste in ultimul hal fata aia de catelus blegut care iti cere sa-l imbratisezi. Despre mine stiti cate una alta de pe forumuri sau facebook, iar aici o sa va postez aproape zilinc cate ceva pentru ca totusi, suntem o comunitate si unii chiar au ineresul sa mai afle una alta.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
Demma
Administrator
Administrator
Demma


feminin Varsator Mesaje : 1651
Reputatie : 4
Data de inscriere : 28/02/2015
Varsta : 30
Localizare : Japonia

Jurnalul meu Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul meu   Jurnalul meu EmptySam Iul 09, 2016 11:28 am

Ce dragute sunt briosele alea <3
Asteptam sa ne tii la curent cu viata ta, Rox. :))
Sus In jos
https://whatyoulove.forumgratuit.ro
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

Jurnalul meu Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul meu   Jurnalul meu EmptySam Iul 09, 2016 11:46 am

Jurnalul meu CmW4DqD9A1d5mEE4

Neata la amiaz! Cum m-a rugat si Hidamari, am sa continui jurnalul meu. Ca de exemplu azi, m-am trezit somnoroasa din cauza vremii urate. Astept un miracol ca acest forum sa fie activ. Da, e jurnalul meu, asa ca, o sa fiu sincera cu mine si am sa-mi scriu tot ce-mi trece prin cap fara sa mai fac vreo filozofie. Vara, mare, soare si distractie, vacanta. Inca nu am nici un plan pe vara asta si inca nu sunt hotarata unde sa merg. In principiu as vrea sa merg la Braila, intr-un sat linistit numit Scarlatesti. Acolo isi petrec unchii mei vara, urmand ca la toamna sa se intoarca iar la bloc. E un sat parca rupt din povestile batranesti, autenticitatea romaneasca isi spune cuvantul. Drumurile sunt petruite, lumea circula cu carutele, munca lir zilnica se rezuma la agricultura. Foarte rar vezi o masina pe acolo, desigur, fiecare cetatean are curent, internet, apa curenta, canalizare si TV. Din pacate acel satuc are o pondere ridicata de imbatranire, tinerii fugand spre capitala si orase. Ce sa mai zic? Satu ala imi aduce o pofta de viata, linistea imi aduce zambetu pe buze si imi aduce aminte ca nu sunt robot, sunt om, un om care trebuie sa se bucure si de cele mai mici detalii.
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
R&R
Popular
Popular
R&R


masculin Scorpion Mesaje : 996
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/02/2019
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Jurnalul meu Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul meu   Jurnalul meu EmptyMier Apr 19, 2023 9:35 am

Jurnalul meu Jungkook_yellow_divider_by_sumilyne_dbdks1z-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9ODgiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8zYjhjMjU2NC05MGM1LTRlZmMtOTc4Ni0wYTE2M2ViODkxMDNcL2RiZGtzMXotMDcxNmY2OWUtYzdlNy00NDQxLWJiYmMtYjNkZWM4ZmM2Y2JmLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNTkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Dupa o perioada luunga si poate nemaipomenit de exagerata, am regasit acest forum. Sunt extrem de bucuroasa sa aflu ca acest forum inca mai este activ in felul sau. Da, de bucuria regasirii, am inceput sa reactivez si sa ma bucur din plin de aceste momente nostalgice ale acestui forum minunat. Oare doar mie mi se intampla acest lucru? Sper din toata inima ca si cealti membrii sa revina pe acest froum. Azi de exemplu mi-am propus sa fiu zen si plina de optimism, chiar daca in realitate eu ma simt maorta de somn. 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Continut sponsorizat





Jurnalul meu Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul meu   Jurnalul meu Empty

Sus In jos
 
Jurnalul meu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Sa ne cunoastem :: Jurnale-
Mergi direct la: