What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Evony: Intoarcerea regelui

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Casydy
Steluta
Steluta
Casydy


feminin Balanta Mesaje : 103
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/04/2020
Varsta : 29
Localizare : Giurgiu

Evony: Intoarcerea regelui Empty
MesajSubiect: Evony: Intoarcerea regelui   Evony: Intoarcerea regelui EmptyMier Mai 13, 2020 10:20 am

Cel mai măreț joc RTS mobil al tuturor timpurilor, Evony: Întoarcerea Regelui!

Ia-ți prietenii și vino în cel mai măreț joc RTS al tuturor timpurilor, acum pe dispozitive mobile, Evony: Întoarcerea Regelui! Construiește-ți orașele, antrenează-ți trupele, extinde-ți imperiul și cucerește Cetatea de Scaun pentru a deveni Rege!


UN SET DE FUNCȚII EXTRAORDINAR DE BOGAT ȘI UIMITOR

- Alege din 7+ culturi unice și personalizează-ți stilul arhitectural al jocului: american, chinezesc, european, rus, coreean și japonez!
- TU EȘTI DIPLOMATUL! Alătură-te unei alianțe puternice, în care poți lega prietenii, poți comunica în timp real cu voce și text și traduceri automate, pentru a-ți putea îmbunătăți strategiile și a câștiga bătălii eroice.
- TU EȘTI COMANDANTUL SUPREM! Cu mai mult de patru tipuri de trupe de selectat și instruit, de la infanterie zdrobitoare la mașinării enorme de asediu; luptă împotriva inamicilor tăi și urmărește bătăliile din jurul tău în timp real pe o hartă a lumii cu animații uimitoare.
- TU EȘTI GUVERNATORUL! Administrează-ți orașele din imperiu și folosește-ți abilitățile de conducere la administrarea resurselor și cercetarea îmbunătățirilor pentru a câștiga avantaje strategice.
- TU EȘTI MONARHUL! Recrutează generali istorici celebri care te vor ajuta în bătălii și la dezvoltarea orașului. Urmărește-i în bătălii în toată lumea Evony, în timp real, capturează generali inamici și folosește-i împotriva liderilor lor!


Ai ce trebuie pentru a-ți conduce imperiul și a revendica tronul? Vino și alătură-te nouă în mult așteptatul joc RTS interactiv, Evony: Întoarcerea Regelui!


OBSERVAȚIE: Evony: Întoarcerea Regelui este un joc complet gratuit; cu toate acestea, există unele articole din joc care pot fi cumpărate și cu bani reali. Dacă nu dorești să utilizezi această opțiune, te rugăm să dezactivezi achizițiile în joc din setările dispozitivului tău. De asemenea, în conformitate cu Termenii de utilizare și Politica de confidențialitate, trebuie să ai cel puțin 13 ani pentru a juca sau descărca Evony: Întoarcerea Regelui.

Parere personala!
Eu una joc acest joc de 1 an de zile, cu o pauza de jumate de an, de oarece nu am avut posibilitatea sa intru des.
Este foarte misto. Cumva acest joc te captiveaza de la inceput. Pentru cei interesati i si care doriti sa incepeti sa-mi lasati aici com si sa va spun pe ce server sa veniti. Si poate cine stie veniti in alinata mea. Eu va astept cu mare drag!
Sus In jos
Hanamura
Membru onorific
Membru onorific
Hanamura


feminin Balanta Mesaje : 3589
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Ελλάδα

Evony: Intoarcerea regelui Empty
MesajSubiect: Re: Evony: Intoarcerea regelui   Evony: Intoarcerea regelui EmptyMier Mai 13, 2020 10:54 am

waa, unul din jocurile mele favorite
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.net
 
Evony: Intoarcerea regelui
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Fun stuff :: Jocuri video-
Mergi direct la: