What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cadou pentru verisoara prietenei mele

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
Popular
Popular
Invader Lamu


Mesaje : 1475
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/06/2015

Cadou pentru verisoara prietenei mele  Empty
MesajSubiect: Cadou pentru verisoara prietenei mele    Cadou pentru verisoara prietenei mele  EmptyMier Aug 17, 2016 9:46 pm

Eram acasa la Aiko si eram de marimea unei papusi gata pregatita de excursie asa cum ne intelesesem. O vad pe Aiko impachetand dupa care vad ca vine spre mine si spune:
-Nu iti fa griji, nu te-am uitat, micuta mea papusica. Apoi ma ia usor in mana ei si ma imbraca cu rochita unei papusi si apoi suntasezata in cutia originala a unei papusi, dupa care pune capacul cutiei inchizand-o cu incuietorile din afara, apoi cutia o pune intr-o cutie mai mare de cadou si spune:
-Cred ca vei fi un cadou perfect pentru verisoara mea de 6 anisori si ne vom distra bine impreuna, toate trei. Apoi pune capacul cutiei si aud cum il leaga cu funda care pecis era rosie. Apoi o aud:
-Sper ca nu te superi dar vei calatori la cala. Apoi pune cutia in geamantanul pentru cala si il inchide cu fermoarul.
Eu abia asteptam sa ii cunsoc verisoara.
Sus In jos
 
Cadou pentru verisoara prietenei mele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Te arestez pentru
» My digital art
» Personajele mele
» Personajele mele
» Personajele mele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: RPG :: Locuinte-
Mergi direct la: