What you love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


WHAT YOU LOVE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Regulament creatii

In jos 
AutorMesaj
Demma
Administrator
Administrator
Demma


feminin Varsator Mesaje : 1651
Reputatie : 4
Data de inscriere : 28/02/2015
Varsta : 30
Localizare : Japonia

Regulament creatii Empty
MesajSubiect: Regulament creatii   Regulament creatii EmptyLun Mar 02, 2015 1:04 pm

Doar cateva reguli pe care e bine sa le respectam pentru a ne simti bine, atat autorii, cat si ceilalti membri.

Pentru autori:
1. Nu aveti voie sa furati operele altora. Postati doar creatiile personale.
2. Cand postati ceva scris, incercati sa nu il faceti prea scurt. Primul post trebuie sa contina prima parte a operei voastre, de preferat peste 10 randuri.
3. Ca un sfat, nu luati personal criticile care vi se aduc (decat daca acestea sunt clar un atac la persoana, caz in care un membru al staffului va interveni). Este alegerea voastra daca doriti sa respectati sugestiile sau nu.

Pentru cititori/membri:
4. Daca doriti sa criticati, incercati sa nu ofensati scriitorul si sa comentati ideea scrisa, de preferat sa veniti cu o sugestie sau imbunatatire.
5. Incercati sa nu lasati comentarii de genul "misto, next", "foarte frumos, mai pune", deoarece aceste comentarii nu dovedesc ca ati citit ceva si nu ajuta pe nimeni. Atunci cand comentati, incercati sa faceti referire la ceea ce ati citit (de exemplu, "mi-a placut cand x a facut nu stiu ce", "a fost tare faza cand y a reactionat nu stiu cum" etc.).
Sus In jos
https://whatyoulove.forumgratuit.ro
 
Regulament creatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament creatii
» Regulament creatii
» Regulament
» Regulament RPG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What you love :: Creatie :: Proza-
Mergi direct la: